Deski elewacyjne elastyczne

Rozróżniamy 2 rodzaje desek elastycznych :
PlasterTynk - elastyczna okładzina elewacyjna do wykładania elewacji oraz ścian wewnętrznych PlasterTynk to panele elewacyjne w postaci imitacji drewna 3d o bardzo wysokiej elastyczności i niewielkiej masie.
AntyDeska – Dekor deska – imitacja drewna w postaci elastycznej okładziny do szerokiego spektrum zastosowań dekoracyjnych z wyłączniem trwałej instalacji w obiektach budowlanych
TapetaElewacyjna – Anty Deska – elastyczna deska elewacyjna – zamawiający ma wpływ na składowe materiałów użytych do wykonania z nich okładzin elewacyjnych imitujących drewno
DekorFront – elastyczna deska dekoracyjna. Akrylowa okładzina dekoracyjna imitującą drewno Dekor Front znajduje główne zastosowanie w meblarstwie. Okleja się nią fronty mebli dając niejednokrotnie drugie życie starym meblom, lub też wykańczając nimi całe płyty meblowe.
AluDeska – imitacja drewna o ograniczonej elastyczności wykonana na rdzeniu z blachy aluminiowej lub ocynkowanej
DekorFlex – elastyczne okładziny dekoracyjne i elewacyjne, imitacja drewna
NibyDeska – imitacja desek na elewację oraz akrylowe i winylowe deski elastyczne i dekoracyjne
DrewnoTynk – tynk dekoracyjny drewnopodobny o strukturze drewna na ściany i elewacje do samodzielnego montażu. Odpowiednik efektu tynku odciskanego za pomocą matrycy na ścianie lub elewacji budynku. Deska w rolce, tynk w rolce.
Imitacja drewna w postaci elastycznych desek akrylowych od producentów powyższych autorskich marek ma wiele zalet – przeczytaj o nich na stronie głównej.